CHRYSTUSA KROLA                        26.XI.2023 

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

W tym tygodniu będziemy obchodzić:

W czwartek – święto św. Andrzeja – apostoła

 

W ubiegłą niedziele Zespół Charytatywny dla potrzebujących pomocy zebrał ofiary w wysokości 1908 zł.  Kwota została podzielona dla Caritas Diecezjalnego i naszej parafii. Bóg zapłać.

 

Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Apostalat Margaretka. Na spotkanie zapraszam również te osoby które modlą się za ks. Grzegorza. 

 

W tym tygodniu wypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano od godz. 630 o godz. 700 Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Odwiedziny chorych od  godz. 830. Po południu możliwość spowiedzi od godz. 1600. O godz. 1700 Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę Msza święta wieczorem o godz. 1700. Na tę Mszę zapraszam Róże Różańcowe.

 

Od przyszłej  niedzieli  rozpoczyna się okres adwentu. Pomocą w przygotowaniu do Bożego Narodzenia będą Roraty. Od poniedziałku do piątku o godz. 1700. W sobotę o godz. 700 a w niedziele o godz. 800.  Dzieci będą otrzymywały obrazki do wklejenia na planszę. Dzieci proszę o przynoszenie lampionów, a także podpisanych kartek z odpowiedziami związanymi z pierwszym dwoma rozdziałami Ewangelii św. Łukasza. Pytanie na pierwsze Roraty w przyszłą niedziele brzmi; Jak nazywa się państwo, którego królem był Herod? Kartki z prawidłowymi odpowiedziami będą brały udział w losowaniu dodatkowych pamiątek a pierwsze wylosowane dziecko zabierać będzie do domu na jeden dzień figurkę Matki Bożej, aby przy Niej się modlić.   

 

Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Zegar

Dzisiaj jest

piątek,
01 grudnia 2023

(335. dzień roku)

Imieniny

Święta

Piątek, XXXIV Tydzień zwykły
Rok A, I
Dzień Powszedni

Blok reklamowy